19th Ave New York, NY 95822, USA

Hakkımızda

Samsun Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Samsun Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir.

Samsun Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; uzman eğitim ve yönetim kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki saygın ve güvenilir konumunu her yıl güçlendirirken, bir yandan da profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Eğitim Kadromuz

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Samsun Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

Misyonumuz

  • Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
  • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
  • Eğitim sürekliliğini sağlamak
    Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek,
  • Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
  • Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.
  • Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.
  • Eğitimde sürekliliği sağlamak.